@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » Δικτυακά » Net Optic Οπτικές Ινες » 650-136

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished

 Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

   Net Καλώδια Δικτυακά Τηλεφωνικά
   Net Optic Οπτικές Ινες
   Net Switch
   Net Wireless
   Net Routing
   Net IP Technology
   Net Παθητικά
   Net ADSL/VDSL
   Net KVM
   Net Διάφορα
   Net Συστήματα Παρακολούθησης
   Net Καλώδια Πρίζες Βύσματα
   Net Συστήματα Nas Storage
   Net PowerLine - POE
 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Προσφορές Περισσότερα
  GENIUS Keyboard Wireless TwinTouch LuxeMate Pro-Mouse Ασύρματο
GENIUS Keyboard Wireless TwinTouch LuxeMate Pro-Mouse Ασύρματο
38,64 €
5,00 €
 
 
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
 
ΕιδοποιήσειςΘέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για αλλαγές/ανανεώσεις του προϊόντος Καλώδ ιο Οπτικ ής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Γράψτε μια νέα κριτικήΓράψτε μια κριτική για το προϊόν!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 14
Συνολικά Προϊόντα: 5731
Περισσότεροι: 682
19284052 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 74813471
 
 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH
[650-136]
 18,75 € 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH
zoom[+]
Ποσότητα : x

Διαθεσιμότητα : ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 





VALUE Fibre Optic Jumper Cable, 9/125 ΅m, LC/LC, yellow, 5.0 m 21.99.8785 - 5m

• VALUE Fibre Optic Jumper cables, single-mode, for long distance wiring with good price performance ratio.
• Duplex cable with fibre type single-mode 9/125 ΅m
• Availiable lengths: 0.5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m, 20m
• Color: yellow


Διαθεσιμότητα : ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 


Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ επισκεφθείτε τη σελίδα του προιόντος.

Αυτό το προιόν προστέθηκε στον κατάλογό μας την Τετάρτη 11 Σεπτέμβριος, 2019.

Πίσω Κριτικές
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Πληροφορίες Κατασκευαστή
 
OEM-Διάφοροι
Ιστοσελίδα του OEM-Διάφοροι
Άλλα προϊόντα
 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2019 @Shop