@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » Δικτυακά » Net Optic Οπτικές Ινες » 650-132

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished

 Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

   Net Καλώδια Δικτυακά Τηλεφωνικά
   Net Optic Οπτικές Ινες
   Net Switch
   Net Wireless
   Net Routing
   Net IP Technology
   Net Παθητικά
   Net ADSL/VDSL
   Net KVM
   Net Διάφορα
   Net Συστήματα Παρακολούθησης
   Net Καλώδια Πρίζες Βύσματα
   Net Συστήματα Nas Storage
   Net PowerLine - POE
 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Προσφορές Περισσότερα
  Αυτοκόλλητο Κάλυμμα Φορητού G-Cube ChatRoom LAPTOP SKIN GSCR17S
Αυτοκόλλητο Κάλυμμα Φορητού G-Cube ChatRoom LAPTOP SKIN GSCR17S
13,95 €
4,98 €
 
 
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
 
ΕιδοποιήσειςΘέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για αλλαγές/ανανεώσεις του προϊόντος Καλώδ ιο Οπτικ ής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Γράψτε μια νέα κριτικήΓράψτε μια κριτική για το προϊόν!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 7
Συνολικά Προϊόντα: 5742
Περισσότεροι: 682
19311178 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 74901653
 
 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode
[650-132]
 30,30 € 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode
zoom[+]
Ποσότητα : x

Διαθεσιμότητα : Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 





F/O SC-SC 20M 9/125 LSZH - Duplex Jumper SC-SC 9/125΅, OS2, LSZH, yellow, 3.0mm, 20m

Fiber jumper are well defined components in international standard of structured cabling ISO/IEC11801.
Due to many different network protocols created in the last 25 years , also a wide range of connectors had been developed. Some of them are still important today: LC, SC, E2000 , MPO/MTP.

Fiber jumper(patchcord) are defined as shortest connection between passive interface and active deviceport, regarding structured cabling standard. Rating of performance, known as category, as well as performance of total transmission channel, known as link class,Similar descriptions for patchcords: Connection cable, drop cable, adapter cable, interconnecting cord, Jumper

PRODUCT FEATURES
Fibre type Singlemode
Category OS2
Number of fibres 2
Anti-kink sleeve put-on
Type of connector connection 1 SC-Duplex Connector colour 1 blue
Type of connector connection 2 SC-Duplex Connector colour 2 blue
Max. Tension 160 N
Min. Bending radius (Static) 10xOD - Min. Bending radius (Dynamic) 20xOD
Cable type Duplex
Cable Construction Duplex
Cable O 3.0 mm
Colour outer sheath yellow
Jacket Material LSZH
Flame retardant According to EN 50265-2-1
Halogen free nach IEC60754-1
Low smoke nach IEC61034-1
Operating Temperature -20 – 75 °C
Storage Temperature -20 – 85 °C
Insertion loss 1310nm <0,3 dB
Quality class singlemode B/2 nach IEC 61753-1
Cabling standard ISO/IEC 11801;EN-50173-1
Connector Conform to Standard IEC 61754-4
Cable Conform to Standard IEC 60793-2


Διαθεσιμότητα : Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 

Πίσω Κριτικές
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Πληροφορίες Κατασκευαστή
 
OEM-Διάφοροι
Ιστοσελίδα του OEM-Διάφοροι
Άλλα προϊόντα
 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2019 @Shop