@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » Δικτυακά » Net Optic Οπτικές Ινες » 650-114

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished

 Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

   Net Καλώδια Δικτυακά Τηλεφωνικά
   Net Optic Οπτικές Ινες
   Net Switch
   Net Wireless
   Net Routing
   Net IP Technology
   Net Παθητικά
   Net ADSL/VDSL
   Net KVM
   Net Διάφορα
   Net Συστήματα Παρακολούθησης
   Net Καλώδια Πρίζες Βύσματα
   Net Συστήματα Nas Storage
   Net PowerLine - POE
 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Προσφορές Περισσότερα
  DataFlex Γραφείο Βάση Εκτυπωτή με ράφια 70x60x61cm
DataFlex Γραφείο Βάση Εκτυπωτή με ράφια 70x60x61cm
86,58 €
45,90 €
 
 
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
 
ΕιδοποιήσειςΘέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για αλλαγές/ανανεώσεις του προϊόντος TP-LINK MC110CS Media converter SM SC 100BASE-FX
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Γράψτε μια νέα κριτικήΓράψτε μια κριτική για το προϊόν!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 8
Συνολικά Προϊόντα: 5741
Περισσότεροι: 682
19303921 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 74882066
 
 
TP-LINK MC110CS Media converter SM SC 100BASE-FX
[650-114]
 34,36 € 
TP-LINK MC110CS Media converter SM SC 100BASE-FX
zoom[+]
Ποσότητα : x

Διαθεσιμότητα : ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 





Part Number: MC110CS

-Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
-Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
-Provides switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port
-Extends fiber distance up to 2km(1.2 miles)

The MC100CM is a media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3u 10/100Base-TX and 100Base-FX standards, the MC100CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC100CM supports longwave (LX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK/s 19//system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, supports both 5VDC and 9VDC external power supply and front panel status LEDs. The MC100CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 2 kilometers(1.2 miles).


Διαθεσιμότητα : ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 

Πίσω Κριτικές
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Πληροφορίες Κατασκευαστή
 
TP-Link
Ιστοσελίδα του TP-Link
Άλλα προϊόντα
 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2019 @Shop