Δικτυακά shop Ηλεκτρονικό Κατάστημα eshop Υπολογιστές ΘράκηΜακεδονία Αλεξανδρούπολη Κομοτηνή Ξάνθη Καβάλα Δράμα Ορεστιάδα- @Shop

@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » Δικτυακά
Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

   Net Καλώδια Δικτυακά Τηλεφωνικά
   Net Optic Οπτικές Ινες
   Net Switch
   Net Wireless
   Net Routing
   Net IP Technology
   Net Παθητικά
   Net ADSL/VDSL
   Net KVM
   Net Διάφορα
   Net Συστήματα Παρακολούθησης
   Net Καλώδια Πρίζες Βύσματα
   Net Συστήματα Nas Storage
   Net PowerLine - POE
 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Κατασκευαστές Περισσότερα
   
 
Προσφορές Περισσότερα
  Dell Tablet Venue 11 HD Pro Intel Z3770/2G/64GB/Win8.1pro 5130
Dell Tablet Venue 11 HD Pro Intel Z3770/2G/64GB/Win8.1pro 5130
483,60 €
249,98 €
 
 
Επιλογές Πελατών
 
01.Φις Ακροδέκτης Βύσμα RJ-11 Connector Τηλεφωνικός 6P4C RJ11
02.Διακλαδωτής Δικτύου CAT5e - RJ45 splitter 2-port UTP
03.Ακροδέκτης βύσμα RJ45 PLUGS CAT5 1 plug
04.ADAPTOR RJ-45 8pin/8pin Mufa Μούφα Ethernet Female/Female (F/F)
05.Siemens CL-110 Modem/Router ADSL2 POTS PSTN LAN/USB ANNEX A
06.Adaptor Αρσενικό σε 2 θηλυκά Τηλεφωνική πρίζα 6P4C RJ11 1 σε 2
07.Καλώδιο UTP Patchcord CAT6 0,5m
08.Adaptor RJ-11 4pin/4pin F/F Mufa Μούφα Telephone (Female/Female)
09.Alcatel THOMSON SpeedTouch TG585v7 +WiFi Annex B Router/Switch
10.Linksys WAG200G ADSL2+Modem Annex B WiFi-G & 4-Port Switch ISDN
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Βάση P03FSM 26"-42" Μαύρη TV LCD Ρυθμιζόμενη 75032
Το πήρα με καθε επιφύλαξη και με κριτήριο το κόστος αλλά και ..
5 από 5 αστέρια!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 19
Συνολικά Προϊόντα: 5954
Περισσότεροι: 299
15294510 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 54656875
 
 
Δικτυακά
Net Καλώδια Δικτυακά Τηλεφωνικά
Net Καλώδια Δικτυακά Τηλεφωνικά
Net Optic Οπτικές Ινες
Net Optic Οπτικές Ινες
Net Switch
Net Switch
Net Wireless
Net Wireless
Net Routing
Net Routing
Net IP Technology
Net IP Technology
Net Παθητικά
Net Παθητικά
Net ADSL/VDSL
Net ADSL/VDSL
Net KVM
Net KVM
Net Διάφορα
Net Διάφορα
Net Συστήματα Παρακολούθησης
Net Συστήματα Παρακολούθησης
Net Καλώδια Πρίζες Βύσματα
Net Καλώδια Πρίζες Βύσματα
Net Συστήματα Nas Storage
Net Συστήματα Nas Storage
Net PowerLine - POE
Net PowerLine - POE
Νέα Προιόντα για Απρίλιος
D-Link DSL-3682 Wireless AC750 Dual Band VDSL/ADSL2+ ModemRouter

D-Link DSL-3682 Wireless AC750 Dual Band VDSL/ADSL2+ ModemRouter

Τιμή : 74,01 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Σετ εργαλείων 17 τεμαχίων FIXPOINT για SmartPhone Tablets Laptop

Σετ εργαλείων 17 τεμαχίων FIXPOINT για SmartPhone Tablets Laptop

Τιμή : 15,96 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

QNAP TS-228 Nas SoHo/2xHDD/Gigabit/3xUSB Linux

QNAP TS-228 Nas SoHo/2xHDD/Gigabit/3xUSB Linux

Τιμή : 195,86 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

DLINK Switch DGS-1016D 16-Ports 10/100/1000 Gigabit Unmanaged

DLINK Switch DGS-1016D 16-Ports 10/100/1000 Gigabit Unmanaged

Τιμή : 85,56 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

ΚΕΜΟ M091N Plug Phase Coupler Τριφασικό για Powerline

ΚΕΜΟ M091N Plug Phase Coupler Τριφασικό για Powerline

Τιμή : 39,06 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Ubiquiti UBNT-TS5 Tough Switch TS-5-PoE 5Port Switch ( 24V PoE)

Ubiquiti UBNT-TS5 Tough Switch TS-5-PoE 5Port Switch ( 24V PoE)

Τιμή : 120,01 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Ubiquiti UniFI enterprise WiFi system Access Point AC Long Range

Ubiquiti UniFI enterprise WiFi system Access Point AC Long Range

Τιμή : 148,80 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

DAHUA HCVR4104 Καταγραφικό 4 αναλογικών καμερών 4CH Full D1

DAHUA HCVR4104 Καταγραφικό 4 αναλογικών καμερών 4CH Full D1

Τιμή : 155,00 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

DLINK Gigabit Switch DGS-1100-05 5-Port 10/100/1000Mbps

DLINK Gigabit Switch DGS-1100-05 5-Port 10/100/1000Mbps

Τιμή : 26,11 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125

Τιμή : 14,80 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125

Τιμή : 13,78 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode

Τιμή : 13,20 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125

Τιμή : 12,77 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SINGLEMODE LSZH

Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SINGLEMODE LSZH

Τιμή : 21,28 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

BMC IX-AH2408H Σύστημα Παρακολούθησης 8-Channel NVR/DVR

BMC IX-AH2408H Σύστημα Παρακολούθησης 8-Channel NVR/DVR

Τιμή : 173,60 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

TP-LINK MC110CS Media converter SM SC 100BASE-FX

TP-LINK MC110CS Media converter SM SC 100BASE-FX

Τιμή : 38,49 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

APPROX WIRELESS ADAPTER USB 3.0 1200Mbps

APPROX WIRELESS ADAPTER USB 3.0 1200Mbps

Τιμή : 29,30 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

APPROX WIRELESS AC-NANO ADAPTER USB 2.0 600Mbps

APPROX WIRELESS AC-NANO ADAPTER USB 2.0 600Mbps

Τιμή : 19,36 €

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες για το προϊόν

Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100
Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της ΑΛΦΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2017 @Shop